Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2018 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Ona rozkoc***e w sobie chłopów, to niebezpieczna kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz burmistrz , następnie poseł , potem europoseł bo mecenastwo to wyciranie kątów w sądach. Sam burmistrz to nie wiele może gdy nie ma poparcia nawet gdby miał najlepsze chęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz burmistrz , następnie poseł , potem europoseł bo mecenastwo to wyciranie kątów w sądach. Sam burmistrz to nie wiele może gdy nie ma poparcia nawet gdby miał najlepsze chęci.
 Bełkot. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona rozkoc***e w sobie chłopów, to niebezpieczna kobieta.
 Może jestem za malo wulgarny, aby pojąć, ale o czym piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona rozkoc***e w sobie chłopów, to niebezpieczna kobieta.
Może jestem za malo wulgarny, aby pojąć, ale o czym piszesz?
 A co tu wulgarnego w stwierdzeniu że kobieta kozkoc***e w sobie chłopów? Zresztą ma znakomite predyspozycje, bo jest atrakcyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaintrygowany zamieszczoną w artykule fotografią pani burmistrz poszukałem jej profilu na Facebooku. Chciałem dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Po przeczytaniu metryczki profilu jestem zawiedziony. Błędy stylistyczne i interpunkcyjne. Od osoby z wyższym prawniczym wykształceniem więcej bym oczekiwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to Bolek Prus powiedział - Lalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejsza burgmistrzyni w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto przejęło fundację a co z nauką języka francuskiego pewnie jak zwykle upadek wszyscy widzą rozwój Hrubieszowa tylko ja muszę iść do okulisty bo nic nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mam swoją wizję miasta"‎ - zabawne...najważniejsze, że pokaźna pensja będzie wpływać jak dobrze pójdzie przez kolejne pięć lat;). "Stawiam na rozbudowę społeczeństwa obywatelskiego"...co? Powstały ciała doradcze mówi pani burmistrz...i co z tego? Nic tylko ogólniki. Pani Majewska powinna być precyzyjna w przedstawaniu właśnie historii. Kilka 15:34:35 temu prowadziła własną  kancelarię adwokacką ale tylko przez ROK. O sukcesach nie słyszałem. Jak się prowadzi kancelarię adwokacką zaledwie rok (czyżby jakaś dotacja na rozpoczęcie działalności ?) . Dla tego pewnie ta nominacja w grudniu i dobrze płatna posada. Adwokat szczególnie bez doświadczenia zanim "wyrobi"sobie markę i zacznie zarabiać to musi upłynąć z 5-7 lat a tu kasa płynie regularnie co miesiąc. Ciekawe czy już na pierwszej sesji rady miejskiej zechcą sobie podwyższyć pensje bumistrzowskie i automatycznie diety radnych. To taka "niepisana" tradycja w samorządzie. Równie interesujące jest kto będzie wiceburmistrzem bo chyba chętny na dobrze płatne stanowisko jest. To jakaś tajemnica czy Pani Burmistrz jeszcze się zastanawia komu to zaoferować? Podobno był jakiś kandydat na ten dobrze płatny stołek. Zobaczymy co się zrealizuje z tej "swojej wizji miasta" Pani Majewskiej. Wygląda na to, że miasto za pięć lat będzie jeszcze bardziej w tyle za Bilgorajem czy Tomaszowem Lubelskim.   Najważniejsze, że jest etacik. Zając też ma etacik i byznesy się kręcą. Pozdro dla kumatych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego oczekujesz od tej osoby. Przecież ona pewnie studiowała zaocznie. Trudno sobie wyobrazić, że można pracować w sądzie jako sekretarz czy referent i studiować na studiach dziennych. Wobec takich absolwentów trudno o jakieś wygórowane oczekiwania. Chwali się, że biegle mówi po rosyjsku i angielsku. Naturalnie...a po polsku to już nie. Hahaha....Ważne, że ma dobry przekaz. Lubi te słowa. Jeszcze konstatacja, adwersarze a w Hrubieszowie jak było do kitu tak dalej jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pani trafiła do samorządu? W 2010 roku bez powodzenia kandydowałam do Rady Miejskiej Hrubieszowa z list Prawa i Sprawiedliwości. A powstanie Rad doradczych to taki sukces? Toż to tydzień roboty. Ponadto niech Pani Majewska powie ile czasu była na zwolnieniach i urlopach związanych z urodzeniem dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia, ale na basen nie porywałbym sie, juz Chełm ma problemy finansowe związane z basenem,lepszym rozwiązaniem uważam jest budowa kompieliska z pełna infrastruktura towarzyszącą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze są na takim samym poziomie, co osoby je tworzące. Żal mi Was jak nie wiem co, ale tak to jest jak się ma swoje niespełnione ambicje, w tyłku za dużo uzbieranych gazów- stąd gów...pomysły na te komentarze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, wygrała to niech pokaże swoją aktywność i zaangażowamie nie po obiecankach będziemy oceniać a  po działaniu. Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieni, może dla Pani Majewskiej i jej rodziny w kwestii finansowej, to tak. Jak były układy i pozorowane działania, tak dalej będą. Basen, basen i jeszcze raz budowa basenu, potrzebny on jak dziura w moście, zwłaszcza, że jeśli nawet projekt dostanie dofinansowanie, to i tak nie ma żadnej pewności, że obiekt utrzyma się i nie popadnie w długi w miasteczku z skąd ludzie uciekają z braku perspektyw i godnej pracy. Te całe wybory, to tylko zamiana miejscami tych samych ludzi. Te same układy, marazm, brak pomysłu i dalsze zubożenie wyludniającego się miasteczka. Społeczeństwo obywatelskie gdzie same układy i dzielenie się grantami wiążą ludzi? To cyrk z małpami. Większość ludzi z PIR (Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie i Rozwój 2018), to ludzie bezideowi, nastawieni na utrzymanie pozycji społecznej i napychaniu portfela. Ci co naprawdę chcą coś dla tego miasta zrobić, to albo są sprowadzani do parteru, albo wyjeżdżają ponieważ widzą że układy blokują dobre inicjatywy i nie ma co walczyć z wiatrakami. Pani Majewska nie jest głupią osobą, dostrzega problemy, ale na dzień dzisiejszy co się potwierdza w tym artykule, to nie ma żadnego programu, tak jak jeden z internautów napisał - "Nic tylko ogólniki" i to prawda. Chciałbym nie być sceptykiem, ale wiele lat mieszkania w tym mieście, słuchania zwykłych ludzi i nielicznych prawych urzędników którzy mówią jak jest, to nic dobrego nie mogę powiedzieć co by świadczyło o poprawie sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko ile tu malkontentow, jeszcze nie objęła funkcji burmistrza a już wylewa się krytyka... Jakie to hrubieszowskie... Widzę, że co niektórzy nie mogą się pogodzić z wygraną Pani Majewskiej, lub przegraną kontrkandydat z PiS? Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dochodził, powiem jak młodzież dziś "masakra" jakaś z wami ludzie.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czytam te komentarze i czytam isię zastanawiam,czego ciludzie właściwie chcą. Basen nie absolutnie,a zamościu budują następny,a są już dwa i jakoś sobie radzą,wszędzie jest tylko u nas nie ma,Pani burmistrz ,niech pani coś dobrego zrobi dla nas, dla ludzi a nie tlko dla krzykaczy,a oni też z tego basenu będą korzystac a nie jeżdzić do Zamościa. Pozdrwiam i żczę sukcesów pani a nam trochę zadowolenia z pani rządów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy będzie wiadomo czy dostaniemy to dofinansowanie do basenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się w końcu do roboty, a nie krytykę. Tak w ogóle to mam Deja vu- takie same błędy stylistyczne, styl pisania ( nota bene niski) i wypowiedzi już były gdzieś indziej... Jak ktoś się nie może pogodzić z przegrana to cóż można... chyba czas powrócić do szkoły i może powtórzyć ponownie zawalony rok (hehe) ? :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...